Prisegnuli DUSTRA-ini gradski vijećnici

Prisegnuli DUSTRA-ini gradski vijećnici

Na konstituirajućoj sjednici Gradskog vijeća predsjednik DUSTRA-e Željko Raguž izabran je za potpredsjednika Gradskog vijeća. Prisegu su potpisali i preostalih dvoje vijećnika DUSTRA-e Ivana Šepak i Rikard Rossetti. Vijećnici DUSTRA-e su izjavili da će časno i pošteno obavljati svoju dužnost na dobrobit građana Dubrovnika.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.